Skuteč
foto
foto

BEZPLATNÝ WEBINÁŘ "DĚTI ONLINE"

BEZPLATNÝ WEBINÁŘ "DĚTI ONLINE" 1

Vše, co rodiče potřebují vědět o online světě svých dětí. Více podrobností a možnost přihlásit se na tento webinář naleznete v přiloženém dokumentu nebo ve zprávách v eŽK.

Přílohy

Pardubicky_kraj_-_Webinar_Deti_online.pdf

Pardubicky_kraj_-_Webinar_Deti_online.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 1,1 MB
Datum vložení: 8. 9. 2022 11:28
Datum poslední aktualizace: 8. 9. 2022 11:33
Autor: Mgr. Ludmila Drobná
foto

Historie školy až po současnost

Historie školy až po současnost Podle zápisů v kronice školy vyvstal v roce 1894 požadavek místních občanů na zřízení měšťanské školy chlapecké. Stavba školy byla zahájena roku 1895 v sousedství městského špitálu na místě Šlesingrova domu (továrna na obuv) a slavnostně otevřena na začátku školního roku 1897– 98. Jako chlapecká škola fungovala s menšími organizačními změnami až do roku 1948. V letech 1950 –1963 nesla škola úřední označení osmiletá střední škola a po zavedení devítileté školní docházky od roku 1963 do roku 1980 základní devítiletá škola. V souvislosti s reorganizací školského systému a zavedení desetileté povinné školní docházky má škola od školního roku 1980 – 81 název základní škola ...Pokračování