3. místo v soutěži Mladý zemědělec 2024

„Hledáme nejlepšího mladého zemědělce ČR pro rok 2024“ zněla výzva soutěže pro žáky 7. a 8. tříd základních škol, kterou pořádala Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim. V letošním roce o to zajímavější, neboť probíhala poprvé v celostátním měřítku.

I v naší škole se našli odvážlivci, kteří se této soutěže zúčastnili. Byli to: Jan Novotný, Vojtěch Uličný a Anna Korbelová. Dopoledne se utkali s ostatními soupeři v teoretické části, kde odpovídali na otázky z oblasti zemědělství. Odpolední část byla zaměřena na praktické dovednosti.
Jak celou soutěž hodnotí naši soutěžící?
Honza: " Nejvíce mě bavilo zatloukání hřebíků a nebavilo dojení krávy."
Vojta: " Líbilo se mi vážení pšenice."
Anička: " Nejvíce se mi líbilo zatloukání hřebíků a jízda slalomu s kolečkem plným slámy."

Aničce Korbelové, která vybojovala 3. místo, gratulujeme a Honzovi a Vojtovi děkujeme za reprezentaci školy.

Datum vložení: 5. 4. 2024 13:43
Datum poslední aktualizace: 5. 4. 2024 13:55