Deskové hry

Deskové hry probíhají v pondělí od 14:00-15:30 s Mgr.E.Leopoldovou v prostorách naší školy. Nejsou věkově omezené a žáci se zde seznamují nebo zdokonalují v deskových hrách jako jsou např. Ubongo, Zatre, Blokus, Carcassonne, Piškvorky, Dáma,.....
Také se účastní mnoha soutěží v Brně, v Praze. Naše škola každoročně pořádá Velikonoční turnaj, kterého se účastní i jiné školy.

Z důvodu covidové pandemie je zatím přerušen.

Závěrečný turnaj v deskových hrách

Datum: 14. 6. 2018

Ve středu 13. června se uskutečnil závěrečný turnaj v deskových hrách pro letošní školní rok. Letos jsme zápolili ve hře Carcassonne.

Velikonoční turnaj v deskových hrách

Datum: 2. 4. 2018

VELIKONČNÍ TURNAJ V DESKOVÝCH HRÁCH Již sedmým rokem se na naší škole proměnily učebny druhého stupně v turnajové herny, ve kterých se letos opravdu žhavily mozky (u Dámy a Othella doslova – až mi bylo některých účastníků líto).

Vánoční turnaj v deskových hrách

Datum: 4. 1. 2018

...je tradiční soutěž, které už se několikátým rokem účastníme; sice nás jezdí docela málo, ale nějakou tu medaili vždycky „urvem“.

Biatlon v ZATRE

Datum: 2. 10. 2017

Po několika peripetiích s organizací se nám podařilo úspěšně ubytovat v DDM na Praze 2 a vyrazit na první klání do restaurace Pod Lipami, kde jsme se zúčastnili turnaje v ZATREkartách.

Závěrečný turnaj v deskových hrách

Datum: 30. 5. 2017

V úterý 30. června jsme si na rozloučenou s kroužkem deskových her uspořádali malý turnaj v deskové hře Adios Amigos.

Mistrovství Evropy v Zatre, Německo, Arnbruck

Datum: 19. 5. 2017

V sobotu 22. dubna se Denisa Pudilová zúčastnila ME Juniorů v ZATRE. Po úvodním klání ji pouze o jednu výhru utekla účast ve finále, a tak se umístila na krásném 6. místě. Denisa Pudilová: ZATRE v Německu bylo pro mě cennou zkušeností.

Mistrovství České republiky v české dámě

Datum: 19. 5. 2017

V sobotu 13. května se Matouš Bohatý a Adam Votava zúčastnili MČR v české dámě, které se konalo v domě DUM v Praze.

Velikonoční turnaj v deskových hrách

Datum: 15. 3. 2017

Velikonoční turnaj v deskových hrách měl letos několik změn – o změně termínu jsme již informovali.