Dalešice, Dukovany

Vážení rodiče,

pro vybrané žáky a žákyně devátých a osmých tříd jsme zajistili exkurze v elektrárnách Dukovany (jaderná) a Dalešice (přečerpávací vodní). Tyto exkurze jsou objednány na středu 1. února s odjezdem autobusu v 8:00 od Špitálku a návratem v pozdních odpoledních hodinách (kolem 18:00). Pedagogický doprovod budou konat Mgr. Iva Dočkalová, Mgr. Eliška Leopoldová a Mgr. Petr Salát.

Prosím, zkontrolujte, zda se Váš syn nebo Vaše dcera může v tomto termínu a v daném časovém rozmezí exkurze zúčastnit, abychom případně zajistili náhradníky z řad žáků osmých ročníků.

Jedinou nutnou platbou na tyto exkurze je platba za dopravu, na níž budeme vybírat zálohu ve výši 300,- Kč.

Potvrzením účasti je platba zálohy od středy 18. ledna, nejpozději do středy 25. ledna.

Datum vložení: 20. 1. 2023 7:27
Datum poslední aktualizace: 20. 1. 2023 7:36