LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ ZÁJEZD

LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ ZÁJEZD 1

24. února (Pá) 2023 odjezd v odpoledních hodinách od budovy školy – 3. března (Pá) 2023 příjezd v odpoledních hodinách k budově školy – přesný čas bude upřesněn.

• Místo konání LVZ: Stříbrnice - chata ŠTVANICE – oblast KRÁLICKÉHO SNĚŽNÍKA - SKIAREÁL KRALIČÁK
  • Cena: cena 7-denního pobytu na jednoho žáka byla kalkulována na 7400,- Kč. Cena zahrnuje ubytování a stravu (590,- Kč/den = 4130,- Kč za celý týden), cenu za lyžařský vlek - skipas (2400,-Kč za celý týden). Doprava ze Skutče do Stříbrnic a zpět cca 600 Kč. Dále cena zahrnuje návštěvu a dopravu na bazén v Šumperku v rámci odpočinkového dne + přednášku od člena horské služby (vše dle aktuálních hygienických podmínek vyplývajících z nařízení vlády) – cca 250,-Kč. V případě rozdílných nákladů bude doplatek či přeplatek vyúčtován a následně vrácen/vybrán po ukončení LVZ.

Stravování: plná penze (snídaně, oběd, večeře a malá večeře) je zahrnuta v ceně LVZ, začíná se večeří a končí obědem.

• LVZ: je součástí výuky žáků 7. ročníku ZŠ, a proto je neúčast omluvitelná pouze ze zdravotních důvodů (jiné důvody – konzultace s vedením školy = ředitelem školy a vedoucím LVZ). Na LVZ platí příslušná ustanovení školního řádu a další předpisy, zejména z oblasti zimního pobytu na horách - (popř. PROVOZNÍ ŘÁD CHATY ŠTVANICE) – žák s nimi bude seznámen na začátku LVZ. Následné porušování těchto předpisů může být řešeno až vyloučením z LVZ.
  • Náplň LVZ: sjezdové lyžování - výcvik (podle vyspělosti a lyžařských dovedností žáků) viz. ŠVP ZŠ Smetanova Skuteč.

Seznam doporučených věcí:

Lyžařská výzbroj – sjezdové lyže (odborně seřízené – lístek o seřízení žák odevzdá nejpozději den před odjezdem na LVZ –) hole, sjezdové boty, lyžařská helma a sjezdové nebo sluneční brýle.

!Veškerou výzbroj (lyže,hole,sjezdové boty) je možno zapůjčit na naší škole za poplatek 250,- Kč!

V rámci bezpečnosti je nezbytně nutné, aby žák měl lyžařskou helmu - škola NEPŮJČUJE.

Lyžařská výstroj -  lyžařské kalhoty a lyžařská bunda s kapucí nebo lyžařská kombinéza, lyžařské ponožky (4krát), bavlněné spodní prádlo nebo Klimatex, Moira,.., bavlněný tenčí rolák nebo Moira, Klimatex,.., vhodné oblečení a zimní obuv pro pobyt venku (na sněhu). Dále věci osobní hygieny (včetně mýdla a ručníku), rovněž oblečení pro pobyt v chatě (tj. tepláková souprava, triko 3x, mikina 3x, pyžamo, spodní prádlo, ponožky) - včetně přezutí, čepice, dvoje rukavice (ne pletené), nepromokavá větrovka, opalovací krém, psací potřeby, malý batůžek a plavky.

Další: Další cenné věci jako přehrávače, foťáky, mobily, notebooky, tablety, ……., které žáci k výcviku nepotřebují, nedoporučujeme brát na LVZ. Rozhodně za ztrátu nebo poškození nemůžeme nést odpovědnost. V případě nutnosti je možné použít telefon 731 557 434 Mgr. Hana Bezdíčková, Mgr. Petr Salát.

Před zahájením kurzu (nejpozději u autobusu) každý žák odevzdá vedoucímu LVZ posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na LVZ, potvrzení o seřízení vázání, kartičku pojištěnce, zdravotní průkaz a potvrzení o bezinfekčnosti – pokud již tak neučinil.

Datum vložení: 8. 2. 2023 7:50
Datum poslední aktualizace: 8. 2. 2023 7:51