Skuteč

Spustili jsme pro vás nové webové stránky!

Povídání

Povídání je krizové situaci

Dobrý den milí rodiče,
je mi moc líto to, v jaké situaci se momentálně všichni nacházíme. Samozřejmě zdraví je na prvním místě...
Co se týče školní práce, snažím se dětem úkoly na doma zadávat tak, aby jim neutíkalo důležité učivo, zároveň je nechci přetěžovat. Každé dítě je jiné a každé pracuje jiným tempem. Pokud byste měli pocit, že je procvičování málo, můžete využít následujících odkazů. Některá nakladatelství uvolnila po dobu karantény licence:

ad.
Tuto stránku často využíváme ve škole k procvičování online. Děti ji dobře znají (např. doplňování i/y v tvrdých a měkkých slabikách, synonyma, antonyma, násobilka atd.).

Česká televize spustila v krizové situaci program s názvem UčíTelka, ode dneška na ČT2 v 9.35 pro druháčky.
Nemějte obavy, že v českém jazyce "skáčeme". Řídím se tematickým plánem a některé strany si nechávám do zálohy na závěrečné opakování.
Kdybyste měli nějaké připomínky, dotazy atd. nebojte se mě kontaktovat. V případě, že dopíšete nějaký sešit, je možné si pro nový přijít po domluvě se mnou do školy, nebo založte svůj a já potom dětem dám domů čistý, které tu mají ve škole zaplacené.
Moc ode mě pozdravujte děti a všem Vám přeji zdraví a sílu do následujících dnů.
Mgr. Michaela Bednářová

Datum vložení: 16. 3. 2020 11:22
Datum poslední aktualizace: 9. 1. 2021 11:23
Autor: admin prevod