Skuteč

Vánoční projektový týden 4.-8.prosince

Týden od 4.do 8.prosince byl pro naši školu velmi organizačně náročný. Protože se jednalo o projektový týden, celá škola byla zapojena do nejrůznějších aktivit.

Pondělí 4.12.- probíhalo projektové vyučování + vánoční badmintonový turnaj.
Úterý 5.12.- celá škola byla plná čertů, andělů a Mikulášů, dokonce i na zimním stadioně                                  řádili čerti s 1. stupněm.

Středa 6.12.- žáci 1.stupně zdobili vánoční stromečky v Penzionu a SeniorCentru. Sami vyrobili                          ozdoby, aby babičkám a dědečkům udělali na stromečku radost. Poté se                                        přemístili do kulturního klubu, kde bylo připraveno vystoupení ZUŠ.

Čtvrtek 7.12.- druháci pekli buchty, šestá třída hrála pohádku v anglickém jazyce pro                                            4.+5.třídu, ostatní zkoušeli svá vystoupení na páteční výstavu. Zdobilo se,                                      uklízelo a finišovalo na dlouho očekávanou vánoční výstavu.
Pátek 8.12.- 3.disciplína "Přijď do školy v klobouku!" ,vánoční výstava

Datum vložení: 4. 12. 2023 14:56
Datum poslední aktualizace: 13. 12. 2023 7:56

Historie školy až po současnost