Skuteč
foto
foto

První společná schůzka rodičů s dětmi - změna termínu

První společná schůzka rodičů s dětmi 1

Vážení rodiče,
na základě Vaší žádosti a platného Rozhodnutí o zařazení žáka do školy se Vaše dítě stává od 1. 9. 2023 žákem naší školy.
Zvu Vás tímto na první společnou schůzku rodičů s dětmi se zástupci školy. Tato schůzka se uskuteční v úterý 23. května 2023 od 16,00 hod v přízemí školy.

Program setkání:

  • informace školy k zahájení pravidelné školní docházky
  • učební pomůcky - přehled
  • organizační chod školy
  • personální zajištění výuky
  • diskuse
    Na setkání se těší

                                                                          Mgr. Leoš Lukaštík, ředitel školy

Datum vložení: 25. 4. 2023 10:22
Datum poslední aktualizace: 3. 5. 2023 7:53
Autor: Správce Webu
foto

Historie školy až po současnost

Historie školy až po současnost Podle zápisů v kronice školy vyvstal v roce 1894 požadavek místních občanů na zřízení měšťanské školy chlapecké. Stavba školy byla zahájena roku 1895 v sousedství městského špitálu na místě Šlesingrova domu (továrna na obuv) a slavnostně otevřena na začátku školního roku 1897– 98. Jako chlapecká škola fungovala s menšími organizačními změnami až do roku 1948. V letech 1950 –1963 nesla škola úřední označení osmiletá střední škola a po zavedení devítileté školní docházky od roku 1963 do roku 1980 základní devítiletá škola. V souvislosti s reorganizací školského systému a zavedení desetileté povinné školní docházky má škola od školního roku 1980 – 81 název základní škola ...Pokračování