Skuteč
foto
foto

Spustili jsme pro vás nové webové stránky!

ONLINE PORADNA

ONLINE PORADNA 1

Vážení rodiče, připomínáme, že ve středu 2. února 2022 je možnost online připojení k poradenskému týmu (1. stupeň od 18. hodiny, 2. stupeň od 19. hodiny). Více podrobností naleznete v připojené zprávě.

Vážení rodiče,

naše škola je zapojena do projektu, který rozšiřuje naše školní poradenské pracoviště o pozici školní psycholožky a dále o poradenství v oblastech kariérového rozvoje, sociální oblasti a speciálně-pedagogické práce s dětmi. Pracovnice, které tyto aktivity poskytují, by vám rády nabídly online propojení, kde by se vám představily a seznámily vás více s jejich prací a možnostmi využití poradenství pro vaše děti.

Setkání proběhne online dne 2.2. 2022. Od 18 hod. je setkání určeno rodičům dětí prvního stupně. Od 19 hod. bude setkání pro rodiče dětí druhého stupně.

Zde link k připojení: https://meet.google.com/xrp-wjau-rmm?authuser=0

 

Těšíme se na viděnou.

Pracovnice mobilního poradenského týmu

Datum vložení: 31. 1. 2022 10:21
Datum poslední aktualizace: 31. 1. 2022 10:25
Autor: Mgr. Ludmila Drobná
foto

Historie školy až po současnost

Historie školy až po současnost Podle zápisů v kronice školy vyvstal v roce 1894 požadavek místních občanů na zřízení měšťanské školy chlapecké. Stavba školy byla zahájena roku 1895 v sousedství městského špitálu na místě Šlesingrova domu (továrna na obuv) a slavnostně otevřena na začátku školního roku 1897– 98. Jako chlapecká škola fungovala s menšími organizačními změnami až do roku 1948. V letech 1950 –1963 nesla škola úřední označení osmiletá střední škola a po zavedení devítileté školní docházky od roku 1963 do roku 1980 základní devítiletá škola. V souvislosti s reorganizací školského systému a zavedení desetileté povinné školní docházky má škola od školního roku 1980 – 81 název základní škola ...Pokračování