Skuteč
foto
foto

MATEMATICKÝ NÁSOBKOVÝ MARATON

MATEMATICKÝ NÁSOBKOVÝ MARATON

Přinášíme vám výsledky MATEMATICKÉHO NÁSOBKOVÉHO MARATONU, který pro žáky 2. až 9. tříd připravili KRISTÝNA KUNHARTOVÁ, DENISA MALÍKOVÁ a DAVID KRČIL z 9. A.

Z 2. tříd se královnou násobilky stala JULINKA JANEBOVÁ.

Z 3. až 5. tříd se králem násobilky stal TOMÁŠ DOSPĚL. Na druhém místě se umístil JAKUB MACHÁČEK a na třetím místě skončil PAVEL KOŠÍN.

Z 6. až 9. tříd se královnou násobilky stala ANETA KROPÁČKOVÁ. Na druhém místě se umístila ELENA SALÁŠKOVÁ a na třetím místě skončil MATYÁŠ HŘEBÍK.

Datum vložení: 27. 6. 2024 12:10
Datum poslední aktualizace: 27. 6. 2024 12:15
Autor: Mgr. Ludmila Drobná
foto

Historie školy až po současnost

Historie školy až po současnost Podle zápisů v kronice školy vyvstal v roce 1894 požadavek místních občanů na zřízení měšťanské školy chlapecké. Stavba školy byla zahájena roku 1895 v sousedství městského špitálu na místě Šlesingrova domu (továrna na obuv) a slavnostně otevřena na začátku školního roku 1897– 98. Jako chlapecká škola fungovala s menšími organizačními změnami až do roku 1948. V letech 1950 –1963 nesla škola úřední označení osmiletá střední škola a po zavedení devítileté školní docházky od roku 1963 do roku 1980 základní devítiletá škola. V souvislosti s reorganizací školského systému a zavedení desetileté povinné školní docházky má škola od školního roku 1980 – 81 název základní škola ...Pokračování