MaSo

MaSo neboli MAtematická SOutěž, jsme zjistili, že je opravdu „maso“. V letošním roce byla „hrou“ aukce známek.

Za každou vyřešenou úlohu jsme získávali peníze, resp. počet eur (jako), pomocí kterých jsme na aukci známek mohli získávat různé známky – tedy pokud jsme při aukci uspěli. Základem ale bylo vyřešit co nejvíce různě obtížných příkladů.

Pohledy kapitánů jednotlivých týmů:

Masox

Náš tým fungoval velmi dobře zejména ze začátku. Ke konci jsme měli jisté mezery a problémy v komunikaci. Práce týmu byla dobrá, ale byl znát rozdíl mezi šesťákem a osmáky. Co se týče příkladů, stupňovali se svou obtížností (některé byly hodně těžké, ale tím lepší pocit jsme měli z jejich vyřešení). Občas jsme se sice rozcházeli v názorech, nebo v určitou chvíli byli v koncích, ale vydali jsme ze sebe nejvíc, co jsme mohli, a měli tu možnost se zúčastnit. Doufáme, že příští rok budeme moci taky… Děkujeme!

Legendy

Ze začátku jsme nefungovali na 100 %, ale později, když jsme našeho šesťáka zvolili jako posla, už to docela fungovalo. A ke konci už to zase začalo skřípat, jelikož se postupně příklady se svou obtížností stupňovaly. U našeho šesťáka bylo poznat, že ještě nemá tolik zkušeností. Vlastně jsme všichni nabrali nové zkušenosti, zejména schopnost týmové spolupráce (opravdu musel fungovat každý člen týmu). Jsme rádi, že jsme se mohli zúčastnit a těšíme se zase příští rok… Děkujeme!

Závěrem mohu s klidným srdcem říci – zúčastnili jsme se, vydali maximum, užili si to a hlavně pro příště už víme, na co se více zaměřit nebo si dát větší pozor!

Mgr. Eliška Leopoldová

Datum vložení: 19. 5. 2022 11:38