Skuteč
foto
foto

Spustili jsme pro vás nové webové stránky!

Informace od T-Mobile

Vážení rodiče,
sdělujeme Vám informace, které Vám máme předat od společnosti od T- mobile.

Vážení rodiče, 

sdělujeme Vám informace, které Vám máme předat od společnosti od T- mobile.

Pokud rodičům nepůjde objednávka dokončit s výzvou, aby se obrátili na prodejnu nebo pokud se jim zde ukazuje záloha, je potřeba, aby zavolali na naši infolinku či navštívili prodejnu. Kolegové tyto zábrany jsou schopni obejít a SIM kartu objednat.

Pokud se uživatelům objevuje, že neomezená data mají pouze na 30 dní či že mají k dispozici pouze 4 GB, mohou toto sdělení ignorovat. Akce je opravdu na celé 3 měsíce od aktivace SIM karty a data jsou neomezená.

Co se týče hovorů, SMS a platebních služeb (audiotext, Premium SMS, SMS plateb, apod.), ty jsou na SIM kartách povoleny a budou účtovány dle standardního ceníku. Doporučujeme tyto služby zablokovat přímo na našem webovém portálu. Případně lze kontaktovat naši infolinku.

Po 3 měsících budou SIM karty automaticky deaktivovány. Není potřeba posílat výpověď. Uživatelé o tom budou předem informováni s možností pokračovat se SIM kartou, avšak již bez 100% slevy.

Nepoužité kódy se prosím pokuste distribuovat. Vrátit již nejdou a byla by škoda, pokud by propadly.

společnost T-Mobile

Datum vložení: 25. 11. 2020 16:11
Datum poslední aktualizace: 11. 1. 2021 16:12
Autor: admin prevod
foto

Historie školy až po současnost

Historie školy až po současnost Podle zápisů v kronice školy vyvstal v roce 1894 požadavek místních občanů na zřízení měšťanské školy chlapecké. Stavba školy byla zahájena roku 1895 v sousedství městského špitálu na místě Šlesingrova domu (továrna na obuv) a slavnostně otevřena na začátku školního roku 1897– 98. Jako chlapecká škola fungovala s menšími organizačními změnami až do roku 1948. V letech 1950 –1963 nesla škola úřední označení osmiletá střední škola a po zavedení devítileté školní docházky od roku 1963 do roku 1980 základní devítiletá škola. V souvislosti s reorganizací školského systému a zavedení desetileté povinné školní docházky má škola od školního roku 1980 – 81 název základní škola ...Pokračování